|  

בחזרה לפורום פרופיל משתמש חברים חיפוש שאלות ותשובות
עכשיו 02 אוקטובר 2014, 04:18

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 39 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר התנהגות מבישה
 נושא ההודעה: התנהגות מבישה
הודעהפורסם: 11 יולי 2013, 22:37 
אוהד מתחיל
אוהד מתחיל

אני מסתכל על מכבי חיפה שלי ולא מבין מה קורה למועדון הזה בשנים האחרונות.

להתנהג ככה עם אזולאי ועמאשה ?!!! תמיד הסתכלתי איך קבוצות אחרות מתנהגות ככה כלפי שחקנים תחת חוזה וחייכתי שאצלנו בחיפה זה לא יכול לקרות.
מה קורה פה למען השם?!!!

יש דרך וקצת כבוד כלפי שחקן שיש לו חוזה !!!!
אריק לא רוצה את עמאשה ? תפאדל !!! אבל תתיחס לבנאדם כמו בנאדם!!!
וויאם הוא לפני הכל אוהד של המועדון וגם אם בנאדו הגיע למסקנה (הזויה מאוד לטעמי, עמאשה בוודאות צריך להיות לפני הנפל תורגמן במכבי )שלא מתאים לו יש דרך איך להתנהג!!!!
מה גם שבנאדו טען שמכבודו של עמאשה הוא לא רצה להשאיר אותו במועדון כדי שלא יהיה חילוף שלישי ואני מבין שאריק מהר מאוד נהיה דיפלומט, כי אם מכבודו לא השארת אותו בירוק לפחות תוכיח שיש לך כבוד כלפי האיש ואל תשפיל אותו בצורה כזו !!!

ודבר אחרון... תמיד התעצבנתי רטנתי קיללתי שחקנים שיש להם חוזה במועדון והם דרשו לפתוח אותו , מיררו למועדון את החיים ועשו הכל כדי לשדרג את עצמם כספית, היום הבנתי שלמטבע יש כנראה 2 צדדים ואין לי יותר מה לבוא בטענות לאף שחקן כאשר אני רואה איך במכבי חיפה של שנות האלפיים המתקדמות , מתנהגים לשחקנים שיש להם חוזה ולא רוצים אותם!!!!
בושה , חרפה , בזיון תבחרו אתם .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: התנהגות מבישה
הודעהפורסם: 11 יולי 2013, 23:11 
אוהד שרוף
אוהד שרוף
סמל אישי של המשתמש

naorbu1979 כתב:
אני מסתכל על מכבי חיפה שלי ולא מבין מה קורה למועדון הזה בשנים האחרונות.

להתנהג ככה עם אזולאי ועמאשה ?!!! תמיד הסתכלתי איך קבוצות אחרות מתנהגות ככה כלפי שחקנים תחת חוזה וחייכתי שאצלנו בחיפה זה לא יכול לקרות.
מה קורה פה למען השם?!!!

יש דרך וקצת כבוד כלפי שחקן שיש לו חוזה !!!!
אריק לא רוצה את עמאשה ? תפאדל !!! אבל תתיחס לבנאדם כמו בנאדם!!!
וויאם הוא לפני הכל אוהד של המועדון וגם אם בנאדו הגיע למסקנה (הזויה מאוד לטעמי, עמאשה בוודאות צריך להיות לפני הנפל תורגמן במכבי )שלא מתאים לו יש דרך איך להתנהג!!!!
מה גם שבנאדו טען שמכבודו של עמאשה הוא לא רצה להשאיר אותו במועדון כדי שלא יהיה חילוף שלישי ואני מבין שאריק מהר מאוד נהיה דיפלומט, כי אם מכבודו לא השארת אותו בירוק לפחות תוכיח שיש לך כבוד כלפי האיש ואל תשפיל אותו בצורה כזו !!!

ודבר אחרון... תמיד התעצבנתי רטנתי קיללתי שחקנים שיש להם חוזה במועדון והם דרשו לפתוח אותו , מיררו למועדון את החיים ועשו הכל כדי לשדרג את עצמם כספית, היום הבנתי שלמטבע יש כנראה 2 צדדים ואין לי יותר מה לבוא בטענות לאף שחקן כאשר אני רואה איך במכבי חיפה של שנות האלפיים המתקדמות , מתנהגים לשחקנים שיש להם חוזה ולא רוצים אותם!!!!
בושה , חרפה , בזיון תבחרו אתם .

ניקח את אזולאי כדוגמא פה,
דפדף בבקשה בפורום פה - וראה איזה התנהגות/התבטאות בוטה ,של אוהדים ,יש פה לשחקן...
ההתנהגות של הקבוצה היא זהב לעומת ההתבטאות של האוהדים פה.

בגדול, מסכים איתך !

לגבי אריק,
לקח החלטה מקצועית,
זה שלא מכבדים את החלטתו, זה לא בעיה שלו.
אני לא חושב שהוא מזלזל במי מהם.
זה לא רוצים שחקן במכבי חיפה של שנות האלפיים - מה לא בסדר בזה?
החוזה הוא בעיה של חיפה, היא צריכה לשלם, לא יותר מזה , ואין עם זה שום בעיה - ממש לא הבנתי את כוונתך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2013, 23:19 
אוהד מתקדם
אוהד מתקדם
סמל אישי של המשתמש

אם לא יביאו חלוץ במקום עמאשה, אני מסכים איתך.(למרות הפציעות,הוא ירוק והיה נותן את הנשמה)
בקשר לשלומי אזולאי , באמת שהוא שחקן נחמד, אבל לא יותר.
הוא לא מתאים למכבי , כמו שתורג'מן לא מתאים ואנדלובו.
תאמין לי אני לא יודע מה נסגר עם הקבוצה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 יולי 2013, 23:25 
אוהד שרוף
אוהד שרוף

מה שקורה עם שני השחקנים האלה הוא רק דוגמה לאיזה נזק עצום גרמו שני המאמנים האחרונים שעזבו. קנו הכל מכל הבא ליד, כולל הרבה שחקנים שלא מתאימים למכבי חיפה. ועכשיו המועדון תקוע איתם עם חוזים גבוהים לכמה שנים, שלא לדבר על דמי העברה ששולמו והלכו לפח. העונה נעשה ניסיון טוב וחשוב לצמצם את הסגל, למזער נזקים, ולשחרר את אותם שחקנים שלא מתאימים. אבל מה, מה לעשות, לא כולם טיפשים ואין קופצים על הסחורה הזו.

והם מסרבים לנסות ולמצוא קבוצה בתנאים שתיקח אותם. אז המועדון ישלם את החוזה שלהם עד הסוף, אבל הוא לא יכול להחזיק סגל של 30 שחקנים, כולל אוסף גדול של ממורמרים שלא משחקים. זה יפרק את הקבוצה גם חברתית וגם כלכלית. הכספים הגדולים שהושקעו בכל השחקנים האלה, ונזרקו לפח מונעים להביא חיזוק רציני בהתקפה, כמו שכולנו בוכים ומייללים.
עכשיו, מה אתה מצפה שהמועדון יעשה ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 01:08 
אוהד מתקדם
אוהד מתקדם

אז מה? בגלל שבספורט 5 אמרו שזה מביך אז זה מביך!

כשבת"א שמו את אלברמן (!) ביציע כי רצו שיקצץ בשכר, זה לא מביך?
כשהתעללו במדוניאנין שחקן של 600 אלף אירו זה לא מביך?
כשהפועל לא נותנת לאלרואי כהן להתאמן זה לא מביך?
כשתומר בן יוסף (להזכירכם בלם הפועל ת"א) בארץ בזמן שהקבוצה שלו במחנה זה לא מביך?

אבל מה, העיקר אנחנו לא בסדר. אין שום סיבה שהשחקנים האלה שנחתכו מהמועדון ואולי עוד שנייה ישחקו אצל היריבות יהיו נוכחים בשלב הזה של האימונים שכבר לא עושים רק כושר אלא גם טקטיקה ושיטות משחק. עושים את זה בכל העולם, אז אם היינו מדינת כדורגל נורמלית - היתה לנו קבוצת מילואים בליגה הלאומית ואז הם היו משחקים שם. זה פחות "משפיל" מלהתאמן עם הנוער? חוץ מזה - אם שניהם היו רוצים כבר מזמן הייתה להם קבוצה.

נכון שלפעמים צ'יזיק מביא את הסעיף, ויענקל'ה יכול להיות קצת זחוח. אבל רבאק. אוהדים צריכים לתת גב למועדון שלהם.
לא רק לחפש את הביקורת. אין לי בעיה לתת ביקורת עניינית אבל כשזה סתם צהוב ורדוד??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 03:24 
אוהד מתחיל
אוהד מתחיל
סמל אישי של המשתמש

שום מביך ושום בטיח.
להבדיל ממקום עבודה רגיל, בכדורגל אתה לא יכול להעיף מישהו ולהגיד לא אל תבוא יותר עד שתמצא מקום אחר. זה לא עובד ככה.
זכותו של השחקן להתאמן ולשמור על כושר. עד לפה הכל נכון.
אבל בואו לא נשכח את העובדה שיום אחרי שהעונה נגמרה השחקנים האלה קיבלו הוראה למצוא קבוצה חדשה. התנהלות טהורה והוגנת לחלוטין, ברוב הקבוצות היו מחכים למצוא תחליפים ועד אז מורחים את השחקנים האלה כמו מסטיק.
יש לי הרבה ביקורות כלפי המועדון אבל במקרה הזה, גם אם זה לא הכי יח"צ בעולם או מלבב בלשון המעטה, צריך לקבל את העובדה ששחקנים שקיבלו הודעת שחרור ולמצוא מועדון חדש הם בעלי מטענים רגשיים כלפי המועדון וזה יכול לבוא לידי ביטוי בדברים שיביאו יותר נזק מתועלת. מה גם שזה ידוע שהם לא הכי אהבו את זה שויתרו עליהם, באמת מתאים לכם לקרוא בעיתון שעמאשה עלה עם עודף מוטיבציה וסתם דוגמא, גמר לחן עזרא את הרגל? או לחילופין, אני לא מכיר את הנפשות הפועלות, אבל נניח הייתם רוצים ששלומי אזולאי ייצור אוירה רעה ויוריד את האנרגיות בחדר ההלבשה שלא לומר יסיט נגד המאמן? בסיטואציה של 100 שחקנים במרכז השדה, לא צריך להיות חד יותר מידי כדי להשחיל איזה מילה רעה על המאמן וליצור תמימות דעים איתך.
כמובן שאלו היו רק דוגמאות. מאחל לשניים בהצלחה ואני סומך על אריק שיודע מה הוא עשה בקטע הזה. אבל פה ההתנהלות היא בסדר גמור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 10:31 
אוהד שרוף
אוהד שרוף

eliran_n כתב:
שום מביך ושום בטיח.
להבדיל ממקום עבודה רגיל, בכדורגל אתה לא יכול להעיף מישהו ולהגיד לא אל תבוא יותר עד שתמצא מקום אחר. זה לא עובד ככה.
זכותו של השחקן להתאמן ולשמור על כושר. עד לפה הכל נכון.
אבל בואו לא נשכח את העובדה שיום אחרי שהעונה נגמרה השחקנים האלה קיבלו הוראה למצוא קבוצה חדשה. התנהלות טהורה והוגנת לחלוטין, ברוב הקבוצות היו מחכים למצוא תחליפים ועד אז מורחים את השחקנים האלה כמו מסטיק.
יש לי הרבה ביקורות כלפי המועדון אבל במקרה הזה, גם אם זה לא הכי יח"צ בעולם או מלבב בלשון המעטה, צריך לקבל את העובדה ששחקנים שקיבלו הודעת שחרור ולמצוא מועדון חדש הם בעלי מטענים רגשיים כלפי המועדון וזה יכול לבוא לידי ביטוי בדברים שיביאו יותר נזק מתועלת. מה גם שזה ידוע שהם לא הכי אהבו את זה שויתרו עליהם, באמת מתאים לכם לקרוא בעיתון שעמאשה עלה עם עודף מוטיבציה וסתם דוגמא, גמר לחן עזרא את הרגל? או לחילופין, אני לא מכיר את הנפשות הפועלות, אבל נניח הייתם רוצים ששלומי אזולאי ייצור אוירה רעה ויוריד את האנרגיות בחדר ההלבשה שלא לומר יסיט נגד המאמן? בסיטואציה של 100 שחקנים במרכז השדה, לא צריך להיות חד יותר מידי כדי להשחיל איזה מילה רעה על המאמן וליצור תמימות דעים איתך.
כמובן שאלו היו רק דוגמאות. מאחל לשניים בהצלחה ואני סומך על אריק שיודע מה הוא עשה בקטע הזה. אבל פה ההתנהלות היא בסדר גמור.

:like:
בדיוק, לעמאשה היו כמה הצעות בליגה שהוא סירב להם כי טען שהוא יכול להביא הצעה מגרמניה, דבר שלא קרה כנ"ל אזולאי שהיו לו הצעות, לדעתי עמאשה עשה זאת מתוך עיקרון כמו שהוא הגיב בספורט 5 כי הוא יעדיף איפה הוא רוצה לשחק ולא הקבוצה, אז סבבה הוא לא מתאים, אבל לא מתאים לו קריית שמונה, ולא מתאים לו ב"ש ולא מתאים לו בני סכנין ולא מתאים לו שום דבר, אז מה כן?, מה הוא מצפה שיקרה הקבוצה מעדיפה שחקנים אחרים, אני באמת מנסה לבין מה הם מצפים שיקרה, כי סך הכל חיפה לא ביקשה עליהם מיליון דולר כל אחד או משהו כזה, שחר לדעתי יסכים גם לשחרר כמעט בחינם כדי לחסוך את עלות החוזים שלהם, ולהזכירכם במשך כמעט עונה טבז שחקן נבחרת ארגנטינה ושחקן שלקח ליגת אלופות בילה בקבוצת המילואים שזה לא פחות ממביך לשחקן במעמדו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 10:43 
אוהד מתקדם
אוהד מתקדם

בדיוק בשביל מקרים כאלה יש קבוצת מילואים, אם היינו מקצוענים גם לנו הייתה אחת כזאת. אחת הבעיות שבגללן דבר כזה לא יתרחש פה היא שהערס הישראלי המצוי "לא בכבוד שלו" לרדת ברמה...הרי כל אחד חושב שהוא מינימום אינייסטה. גם אם למעשה הוא בקושי סיידו יא-יא.
קבוצות מקצועניות (ואני לא מדבר על אנגליה או ספרד, אפילו באוסטריה, רדבול זלצבורג והוינאיות) מחזיקות קבוצת מילואים, שמה תחת הפיקוח וצוות אימון מטעם מועדון משחקים שחקנים שלא בסגל של הקבוצת אם כדי שיהיו בכושר משחק ומוכנים לתחרות, בתוספת שחקנים שסיימו גיל נוער ועוד כמה שחקנים ותיקים מליגות נמוכות ויוצרים קבוצה תחרותית. זה מעולה לנוער שלנו, (במקום לפזר אותם בכל קבוצות הליגה, לזרוק אותם לים ומי שטוב צף חזרה) ככה הם נמצאים במעקב צמוד של המועדון במקום שהם מקבלים דקות ובמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 12:24 
אוהד שרוף
אוהד שרוף

Inyourhead כתב:
בדיוק בשביל מקרים כאלה יש קבוצת מילואים, אם היינו מקצוענים גם לנו הייתה אחת כזאת. אחת הבעיות שבגללן דבר כזה לא יתרחש פה היא שהערס הישראלי המצוי "לא בכבוד שלו" לרדת ברמה...הרי כל אחד חושב שהוא מינימום אינייסטה. גם אם למעשה הוא בקושי סיידו יא-יא.
קבוצות מקצועניות (ואני לא מדבר על אנגליה או ספרד, אפילו באוסטריה, רדבול זלצבורג והוינאיות) מחזיקות קבוצת מילואים, שמה תחת הפיקוח וצוות אימון מטעם מועדון משחקים שחקנים שלא בסגל של הקבוצת אם כדי שיהיו בכושר משחק ומוכנים לתחרות, בתוספת שחקנים שסיימו גיל נוער ועוד כמה שחקנים ותיקים מליגות נמוכות ויוצרים קבוצה תחרותית. זה מעולה לנוער שלנו, (במקום לפזר אותם בכל קבוצות הליגה, לזרוק אותם לים ומי שטוב צף חזרה) ככה הם נמצאים במעקב צמוד של המועדון במקום שהם מקבלים דקות ובמה.

אני יגיד לך מה הבעיה, שחר אולי יתמוך בליגת מילואים, אבל בשביל ליגה כזאת קבוצות צריכות עוד תקציב למאמן לעוד שחקנים, תחשוב שאתה צריך מינימום 16 שחקנים בקבוצת המילואים, ויש בארץ לא מעט קבוצות שבקושי מגרדות את תקציב המינימום, ודבר נוסף הוא שלדעתי יתנהלו שם במשחקים כאילו זה משחקי אימון וככה אין הרבה הבדל מאימון רגיל, אז לדעתי אם כבר דבר כזה צריך לקרות, אז צריך לעשות כמו בספרד שהקבוצות הגדולות שיחזיקו מילואים ישחקו לפחות בליגה לאומית ולא יוכלו לעלות ליגה כל עוד קבוצת האם בליגת העל, ככה תיהיה מטרה במשחקים והם יצטרכו להשקיע כי מולם ישחקו שחקנים שנלחמים על עלייה, הפחד היחידי זה שבסוף עונה אם קבוצות כאלה ישחקו נגד קבוצות שמתחרות על העלייה, הם עלולים לפתוח רגליים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 12:54 
אוהד מתקדם
אוהד מתקדם

לא מדובר בליגת מילואים, זה עובד רק באנגליה. בשאר אירופה הקבוצות בת משחקות בליגות נמוכות בלי יכולת לעלות לליגה העליונה. ברצלונה ב', ויאריאל ב', ריאל מדריד ב' , ליפרינג באוסטריה, בשביל להחזיק קבוצה בליגה 2 בארץ אתה צריך תקציב של מקסימום 7-5 מליון שקלים בשנה. במחיר של אנדלובו :).

תשמע המועדון שלנו משקיע במחלקות הנוער והנערים, אבל צריך להבין שהרוב המוחלט של השחקנים, לא מגיע בשל מהנוער. וזקוק לעוד שנה שנתיים שפשוף. אז פה משאילים לקבוצות והקבוצה ששואלת את השחקן עושה איתו מה שהיא רוצה ולאו דוואק מה שנכון לאותו שחקן. לדעתי במהלך שכזה אתה כל שנה מרוויח עוד שחקן 2 איכותיים תוצרת בית לקבוצה הבוגרת. שחקנים כמו זגורי, עדן בן בסט, הלכו לאיבוד מבחינתנו אחרי שסיימו נוער. כמעט גם את חמד איבדנו. ויש עוד מלא שחקנים מוכשרים שהם "בין לבין" רועי עטר, מוחמד גדיר מרטינס דפקוס, קונסטנטינוס

ככה גם קבוצות גדולות מחתימות כשרונות בחצי שקל ו"מנסות" אותם על בטוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 13:56 
אוהד שרוף
אוהד שרוף

Inyourhead כתב:
לא מדובר בליגת מילואים, זה עובד רק באנגליה. בשאר אירופה הקבוצות בת משחקות בליגות נמוכות בלי יכולת לעלות לליגה העליונה. ברצלונה ב', ויאריאל ב', ריאל מדריד ב' , ליפרינג באוסטריה, בשביל להחזיק קבוצה בליגה 2 בארץ אתה צריך תקציב של מקסימום 7-5 מליון שקלים בשנה. במחיר של אנדלובו :).

תשמע המועדון שלנו משקיע במחלקות הנוער והנערים, אבל צריך להבין שהרוב המוחלט של השחקנים, לא מגיע בשל מהנוער. וזקוק לעוד שנה שנתיים שפשוף. אז פה משאילים לקבוצות והקבוצה ששואלת את השחקן עושה איתו מה שהיא רוצה ולאו דוואק מה שנכון לאותו שחקן. לדעתי במהלך שכזה אתה כל שנה מרוויח עוד שחקן 2 איכותיים תוצרת בית לקבוצה הבוגרת. שחקנים כמו זגורי, עדן בן בסט, הלכו לאיבוד מבחינתנו אחרי שסיימו נוער. כמעט גם את חמד איבדנו. ויש עוד מלא שחקנים מוכשרים שהם "בין לבין" רועי עטר, מוחמד גדיר מרטינס דפקוס, קונסטנטינוס

ככה גם קבוצות גדולות מחתימות כשרונות בחצי שקל ו"מנסות" אותם על בטוח.

אני מסכים איתך, אבל חוץ מאיתנו והחבר'ה הצהובים מת"א אני לא מאמין שעוד קבוצה תסכים לזה, ובסופו של דבר אם זה רק אנחנו והתל אביבים אני מתאר לעצמי שלוזון לא יאשר ובטח לא קבוצות הלאומית מהרבה סיבות, אבל נדמה לי שהנושא עלה בעבר בכמה מקומות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 14:04 
אוהד מתקדם
אוהד מתקדם

זה פריווילגיה של קבוצות עם כסף, זה עובד בכל העולם בלי שום בעיות. קבוצות הבת לא משתתפות במפעלי הגביעים השונים ולא יכולות לעלות לליגה בה נמצאת הקבוצה האם. גם בחו"ל זה פריווילגיה של הקבוצות העשירות. לדעתי זה שלב חשוב בדרך למקצוענות - ככה אתה ממצה את מלוא הפוטנציאל מהנוער שאתה משקיע בו, ומייצר שחקנים באיכות טובה לבוגרת. ככה לא צריך להביא אנדלובויים וסיידו יאיא למיניהם ואפשר להשקיע רק בזרים איכותיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 14:35 
אוהד מתקדם
אוהד מתקדם
סמל אישי של המשתמש

תאכלס?
לא יודע מה נסגר עם אזולאי, אבל עמאשה חיי בסרט.
שניהם היו צריכים לעוף מזמן. אזולאי בכלל לא היה אמור להגיע, ואפשר לצרף אותו לאינספור השחקנים הבינוניים שהגיעו לפה בשנים האחרונות, ועמאשה שהייתי בעד הגעתו פשוט לא נתן את הסחורה.

אז הודיעו להם באמת בסוף העונה שהם לא בתוכניות של הקבוצה. את עמאשה ניסו להעביר לקריית שמונה והוא התנגד, ואולי היו גם דיבורים להפועל תל אביב בסוג של טרייד וגם זה ירד מהפרק. עמאשה טוען שהוא רוצה לצאת רק לקבוצה שהוא רוצה.
השאלה הנשאלת היא, איזה קבוצה בדיוק רוצה אותו? הרי זה לא שהוא מקבל הצעות על ימין ועל שמאל.
אי לכך ובהתאם לזאת, אם הוא לא מוכן לעבור לשום קבוצה, והוא גם לא בתוכניות שלנו, אז עדיף באמת שיישב ביציע ויתאמן עם הנוער. זה מה שחסר לנו עכשיו, כמה שחקנים ממורמרים שישגעו את החדר הלבשה.

ובכלל כל ההתנהגות של עמאשה הזויה לדעתי, הוא אומר שהוא מוכן לשבת ביציע שנתיים העיקר לא לעבור לקבוצה שהוא לא רוצה. הוא פשוט חי בסרט, אין כרגע כנראה שום קבוצה שרוצה אותו, לא בארץ ולא בחול. אולי אם הוא היה יורד מהעץ הגבוה שהוא טיפס עליו הוא היה מוצא לעצמו קבוצה. שנתיים ביציע? שיבושם לו. אם זה מה שיקרה הוא כבר לא יחזור לשחק כדורגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 18:46 
אוהד מתקדם
אוהד מתקדם

rajb כתב:
תאכלס?
שניהם היו צריכים לעוף מזמן. אזולאי בכלל לא היה אמור להגיע, ואפשר לצרף אותו לאינספור השחקנים הבינוניים שהגיעו לפה בשנים האחרונות, ועמאשה שהייתי בעד הגעתו פשוט לא נתן את הסחורה.

אז הודיעו להם באמת בסוף העונה שהם לא בתוכניות של הקבוצה. את עמאשה ניסו להעביר לקריית שמונה והוא התנגד, ואולי היו גם דיבורים להפועל תל אביב בסוג של טרייד וגם זה ירד מהפרק. עמאשה טוען שהוא רוצה לצאת רק לקבוצה שהוא רוצה.
השאלה הנשאלת היא, איזה קבוצה בדיוק רוצה אותו? הרי זה לא שהוא מקבל הצעות על ימין ועל שמאל.
אי לכך ובהתאם לזאת, אם הוא לא מוכן לעבור לשום קבוצה, והוא גם לא בתוכניות שלנו, אז עדיף באמת שיישב ביציע ויתאמן עם הנוער. זה מה שחסר לנו עכשיו, כמה שחקנים ממורמרים שישגעו את החדר הלבשה.

ובכלל כל ההתנהגות של עמאשה הזויה לדעתי, הוא אומר שהוא מוכן לשבת ביציע שנתיים העיקר לא לעבור לקבוצה שהוא לא רוצה. הוא פשוט חי בסרט, אין כרגע כנראה שום קבוצה שרוצה אותו, לא בארץ ולא בחול. אולי אם הוא היה יורד מהעץ הגבוה שהוא טיפס עליו הוא היה מוצא לעצמו קבוצה. שנתיים ביציע? שיבושם לו. אם זה מה שיקרה הוא כבר לא יחזור לשחק כדורגל.

אתה באמת חושב שהוא אמר שהוא ישב ביציע?
לא נראה לי ששחקן שהגיע בעיקרון לטופ של הכדורגל הישראלי (לשחק אצלנו), יחשוב בצחוק על אפשרות כזו.
מצד שני הוא אומר שיש לו הצעות מכל מיני ושום דבר לא סגור איתו, אז מה יהיה בסוף, כמובן, הוא יעבור לבלגיה לקבוצת אמצע טבלה וירוויח 200,000 שם, וזה 10 צעדים אחורה!

Filippo inzaghI

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 20:37 
אוהד מתקדם
אוהד מתקדם
סמל אישי של המשתמש

''green mail'' כתב:
rajb כתב:
תאכלס?

אתה באמת חושב שהוא אמר שהוא ישב ביציע?
לא נראה לי ששחקן שהגיע בעיקרון לטופ של הכדורגל הישראלי (לשחק אצלנו), יחשוב בצחוק על אפשרות כזו.
מצד שני הוא אומר שיש לו הצעות מכל מיני ושום דבר לא סגור איתו, אז מה יהיה בסוף, כמובן, הוא יעבור לבלגיה לקבוצת אמצע טבלה וירוויח 200,000 שם, וזה 10 צעדים אחורה!

כבר הרבה זמן שמופרסמות כתבות שמצטטות את עמאשה שאומר שאין לו בעיה לשבת ביציע. יכול להיות שזה שקר.
זה לא ממש משנה כרגע. לטענתו יש לו הרבה הצעות, שמשום מה אף אחד לא שמע עליהן. וכשרצו להעביר אותו לקריית שמונה הוא סירב. אז זה מה יש... עד לרגע זה הייתה לו הצעה אחת מקריית שמונה והוא סירב לה. שימשיך לחיות בסרט שהוא יקבל הצעה אטרקטיבית יותר מקריית שמונה.
וכמו שאמרת, מקום 10 בבלגיה זה לא יותר אטרקטיבי מקריית שמונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 21:16 
אוהד ותיק
אוהד ותיק
סמל אישי של המשתמש

אם הקבוצה הייתה אומרת שהיא לא תעמוד בתהחייבויות כלפיו אז הייתי מבין אותך.
הבנאדם ייקבל כל שקל שמגיע לו.
התקבלה החלטה מקצועית שלא רוצים אותו, יכלו להגיד לו תשב בבית עד שתמצא קבוצה
אבל נותנים לו מסגרת אימונים (גם הנוער זה בסדר)
מה לא בסדר בזה?????

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 21:18 
אוהד ותיק
אוהד ותיק
סמל אישי של המשתמש

המועדון הגיב בהודעה רשמית: "השחקנים קיבלו הודעה על שחרורם מהסגל. אנחנו מחויבים לחוזים שלהם ולשמור על הכושר שלהם עד שתימצא קבוצה חלופית".

מה לא בסדר???????

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 יולי 2013, 21:37 
אוהד מתקדם
אוהד מתקדם

מאור אסולין כתב:
המועדון הגיב בהודעה רשמית: "השחקנים קיבלו הודעה על שחרורם מהסגל. אנחנו מחויבים לחוזים שלהם ולשמור על הכושר שלהם עד שתימצא קבוצה חלופית".

מה לא בסדר???????

יש אוהדים שתמיד אנטי נגד המועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יולי 2013, 15:58 
אוהד שרוף
אוהד שרוף

מאור אסולין כתב:

מה לא בסדר???????

ומה הבעייה לתת להם לשמור על כושר עם הקבוצה הבוגרת?
זה עניין של סטיגמה ששולחים שחקן להתאמן עם הנוער כסוג של לנסות לזרז אותו למצוא קבוצה, וזה לא הכי מכובד בטח שלא לשחקן כמו עמאשה שתרם לא מעט.

ועדיין קשה לי לקבל את זה איך אין לו מקום כשלאנדלובו כן יש מקום.
אני בטוח שעמאשה עוד יכול לחזור להפגיז (כמובן שזה תלוי גם לא מעט באיכות הקישור), וגם עד שמצאו בועט פנדלים מושלם אז משחררים?
גם כשחקן חיזוק מהספסל מה רע?
עדיף אנדלובו ותורג'מן?
הבחירות של בנאדו הזויות בידיוק כמו הבחירה שלו שלעומת זאת שחקן כמו קטן תמיד יש מקום בהרכב למרות שיש שחקנים שתורמים יותר ממנו בקישור.
כניראה שבנאדו הולך לאבד בעונה הקרובה את כל הקרדיט שהוא צבר לעצמו בעונה האחורנה ובאמת שחבל בשבילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 יולי 2013, 16:02 
אוהד שרוף
אוהד שרוף
סמל אישי של המשתמש

איפה ההתנהגות המבישה פה, לא הבנתי?
מדובר בשני שחקנים שאריק בצורה הכי ישירה וכנה אמר להם שהם לא בתוכניות.
לעמאשה היה כמה הצעות מליגת העל, והוא מתעקש להישאר.
שחקן שלא בתוכניות לא צריך להתאמן עם הקבוצה הבוגרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 39 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה

חפש:
עבור ל: