כל מה שרוני לוי היה צריך כדי לפתוח את העונה בצורה הנוחה ביותר הוא קיבל. קבוצה קטנה מאסטוניה, ספק מקצוענית ועם אליפות בודדת מאז ומעולם בליגה האסטונית הלא מוכרת. נשמע טוב

תחילה זה נראה טוב. שחקני נומה קאליו נראו שאננים ושלומיאלים בטירוף. כדורים עוברים להם בין הרגליים, ליד הרגליים, ומעל הרגליים. הם לא טקטיים, לא מסודרים ובעיקר הגיעו לישראל הרותחת כדי להתגונן. אבל מכבי חיפה כמו מכבי חיפה, נראתה לקבוצה הספק מקצוענית שיש אחת פחות מאורגת ומקצועית ממנה. כמה נחמד.


זו לא תוצאת התיקו. כי כשרואים את השיטה עובדת על המגרש, כששחקנים רצים לאיפה שנאמר להם וכשלא ניתן לפספס את המהלכים שרואים בבירור שעבדו עליהם באימונים, הנחמה גדולה מהתיקו. מותר לעשות תיקו, זה בסדר, האור בקצה המנהרה מפציע והאוהדים הולכים הביתה עם תחושה חמצמצה אך מסופקים מהקבוצה שלהם.


אז ראינו את מנחם נתקע בלויטה, קאגלמאכר נתקע בורמוט תוך כדי מתפרצת ובעיקר את אבו עביד נתקע בעצמו. מישהו מלמל "שיטה"? כי היא נעדרה היום מהאצטדיון בנתניה. לקחה איתה את המערך, העבודה באימונים והעמידה על המגרש לאכול פנקייק ב-M הדרך. מה אתה עושה כל השבוע מר לוי? מה עשיתם באוסטריה למען השם? לא, כי אם אני שומע עוד ראיון אחד שלך שבו אתה טוען שאתה מרוצה מאיך שהקבוצה ניראת אני מתפטר מהעבודה והולך לצוד פוקימונים.


מכבי חיפה נומא קאליו (צילום:טל לוי)
השחקנים מודים לקהל בסיום המשחק (צילום:טל לוי)


היום נראתה רע, ידידי. אין לשום שחקן במגרש מושג מה הוא עושה עליו ואין שום תיאום בין חבר לרעהו. מתפרצות של 5 על 2 מתהלכות באיטיות מורטת שיער ובבעיטה חסרת תכלית, מסירות הרוחב שכבר הפכו לסמל אצלנו ממשיכות להימסר, וירוק מוסר לשחור ושחור לירוק. שכונה. מזל ששני הצדיקים, ורמוט ולויטה, מנעו מאיתנו הפסד מביך הערב. 

פתח את הכיס אדון שחר, עמוק ורחב. די. אל תבזה את האוהדים שלך שעושים מנויים בעיניים עצומות.